Bosh sahifa Sahifa

Tarjima nazariyasi va amaliyoti kafedrasi professor-o'qituvchilari


 

 

Odilov Bahodir Baxtiyarovich, kafedra mudiri, filologiya fanlari nomzodi, dotsent

Elektron manzili: baxodirodilov68@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Safarov Shaxriyor Safarovich, filologiya fanlari doktori, professor

Elektron manzili: safarov@samdchti.uz

 

 

 

 

Saliyeva Zarrina Ilxomovna, filologiya fanlari nomzodi, dotsent

Elektron manzili: zarrinasalieva777@gmail.com

 

 

 

 

 

Xalimova Firuza Rustamovna, PhD., dotsent

Elektron manzili: khalimova.firuza@gmail.com

 

 

 

 

 

Xolmurodova Leyla Eshquvatovna, PhD., dotsent

Elektron manzili: xolmuradova@samdchti.uz

 

 

 

 

 

Turdiyeva Nilufar Yokubovna, filologiya fanlari nomzodi, katta o’qituvchi

Elektron manzili: turdievanilufar0082@umail.uz

 

 


 

 

 

Qo‘ldoshov O‘ktam O‘rozovich, katta o‘qituvchi

Elektron manzili: kuldoshov78@inbox.ru / kuldoshev_uktam@gmail.com

 

 

 

 

 

Kasimova Adiba Nosirovna, katta o‘qituvchi

Elektron manzili: alnaha1@yahoo.com / kasimova@samdchti.uz

 

 

 

 

 

Nasrullayeva Tozagul Suxrobovna, katta o‘qituvchi

Elektron manzili: toz81@mail.ru  /  nasrullayeva@samdchti.uz

 

 

 

 

 

Nurbayeva Shoxista Quvandikovna, katta o‘qituvchi

Elektron manzili: shohistan@rambler.ru

 

 

 

 

 

Daminov Navruz Qudratovich, katta o‘qituvchi

Elektron manzili: daminov_n@samdchti.uz

 

 

 

 

 

Bakiyev Faxriddin Jamshid o’g’li, katta o‘qituvchi

Elektron manzili: bakiyev@samdchti.uz  

 

 

 

 

 

Azzamov Yusuf Rajabboevich, katta o'qituvchi

E-mail: yusufjon-azzamov@umail.uz

 

 

 

 

 

Absamadova Munira Israilovna, katta o’qituvchi

Elektron manzili: munira28.19@mail.ru

 

 

 

 

 

Sattorov Farrux Nuriddinovich, o‘qituvchi

Elektron manzili: farrukh-uz@mail.ru

 

 

 

 

 

Kabilova Zanigor Baxtiyarovna, o‘qituvchi

Elektron manzili: kabilova@samdchti.uz

 

 

 

 

 

Karimova Safo Saydullayevna, o‘qituvchi

Elektron manzili: karimova_safo@gmail.com

 

 

 

 

 

Odinayev Bekali Imomqulovich, o‘qituvchi

Elektron manzili:odinaev-bekali@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Rustamova Sevara Farxadovna, o‘qituvchi

Elektron manzili: sevara-farkhodovna@samdchti.uz

 

 

 

 

 

Axmedjanova Nigora Toxirovna, o’qituvchi

Elektron manzili: nigora.akhmedjanova@gmail.com

 

 

 

 

 

Abdirasulov Bahodir Abdimital o’g’li, o’qituvchi

Elektron manzili: bahodir.a.abdirasulov@mail.ru  

 

 

 

 

 

Fayzullayeva Shahzoda Bahrom qizi, o’qituvchi

Elektron manzili: shahzoda5592@gmail.com

 

 

 

 

 

Shermatova Bahoroy Isoqul qizi, o’qituvchi

Elektron manzili: bahorashermatova.uz@gmail.com

 

 

 

 

 

Xasanova Dildora Shuxratovna, o’qituvchi

Elektron manzili: dildora.khasanova.95@mail.ru

 

 

 

 

 

Ibayev Anvar Jo’rabekovich, o’qituvchi

Elektron manzili: anvar.ibaev@mail.ru

 

 

 

 

 

Yusupov Asror Rayimqul o’g’li, o’qituvchi

Elektron manzili: asroryusupov70@gmail.com

 

 

 

 
 
 
Mirzoyev Jamshed Norkulovich, o’qituvchi

Elektron manzili: jamshed_mirzoev@bk.ru

 

 

 

 

 

Azizova Nafruza Esanboyevna, o’qituvchi

Elektron manzili: azizovanafruza@gmail.com

 

 

 

 

 

Sharofova Diyora Furqatovna, o’qituvchi

Elektron manzili: sharofova@samdchti.uz  

 

 

 

 

 

Normurodova Durdona Asqar qizi, o’qituvchi

Elektron manzili: durdonanormurodova86@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Axrorkulova Kamola Asrorovna, o’qituvchi

Elektron manzili: Axrorkulova_1993@mail.ru

 

 

 

 

Ibragimova Nigora Islomovna, o’qituvchi

Elektron manzili: luckynelya@mail.ru

 

 

 

 

 

 

Baxranov Shavkat Usmankulovich, o’qituvchi

Elektron manzili: baxranov@samdchti.uz

 

 

 

 

Xusnetdinov Salavat Samatovich, o’qituvchi

Elektron manzili: zigfreatpc@mail.ru

 

 

 

 

 

 

Shokirov Firdavsbek Ulug’bekovich, o’qituvchi

Elektron manzili: firdavsulugbekovich@gmail.com

 

 

Ro’ziyev Xolbozor Jo’rayevich, o’qituvchi

Elektron manzili: ruziyev.kh@samdchti.uz

 

 

 

 

 

 

Kushakova Nodira Odilovna, o’qituvchi

Elektron manzili: nodira_kushakova@mail.ru

 

 

 

 

 

 

Tuychiyeva Parvina Bahodirovna, o’qituvchi

Elektron manzili: tuychiyeva.p@samdchti.uz

 

chop etish